Atribuită Cumpărare directă

Materiale cu caracter funcțional

Număr anunț
DA36322479
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Furnizor / câștigător
INFOBIT CONSULT SRL (CUI 22871277)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.837,50 RON
Data publicării
20.08.2024 14:30
Data finalizării
21.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.837,50 RON