Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Kituri Robotice conform cerere 16/PNRR/31.05.2024 Liceul Ion Cantacuzino
- Număr anunț
- DA36322507
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "Ion Cantacuzino (CUI 4469329)
- Furnizor / câștigător
- DATA HUB SOLUTION S.R.L. (CUI 40889809)
- Cod CPV
- 39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 107.700 RON
- Data publicării
- 20.08.2024 14:30
- Data finalizării
- 20.08.2024 15:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.