Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii printare negru si color
- Număr anunț
- DA20516943
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUDESTII VECHI (PRIMARIA COMUNEI DUDESTII VECHI) (CUI 4483919)
- Furnizor / câștigător
- NEWDESK SRL (CUI 26999482)
- Cod CPV
- 79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.640 RON
- Valoare atribuită
- 2.640 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 09:17
- Termen limită
- 11.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 09:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.640 RON
din 2.640 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro