Atribuită Cumpărare directă

Adeziv gresie si faianta CM 11 Plus, 25 kg și Adeziv flexibil pentru placari ceramice,CM 12, 25 kg

Număr anunț
DA36322516
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL GALATI (CUI 3127263)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
884,50 RON
Data publicării
20.08.2024 14:30
Data finalizării
21.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

884,50 RON