Atribuită Cumpărare directă

Pachete Software conform cerere 17/PNRR/31.05.2024 Liceul Ion Cantacuzino

Număr anunț
DA36322539
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic "Ion Cantacuzino (CUI 4469329)
Furnizor / câștigător
DATA HUB SOLUTION S.R.L. (CUI 40889809)
Cod CPV
30211300-4 · Platforme informatice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.770 RON
Data publicării
20.08.2024 14:30
Data finalizării
20.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.770 RON