Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telecomanda control acces

Număr anunț
DA20544579
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
INTERAL SERV SRL (CUI RO8446735)
Cod CPV
38821000-6 · Aparate de radiotelecomanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
07.06.2018 08:43
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 08:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.