- Număr anunț
- DA20538995
- Autoritate contractantă
- Caminul pentru Persoane Varstnice Resita (CUI 32438042)
- Furnizor / câștigător
- CITRUS FRUITS SRL (CUI RO15787832)
- Cod CPV
- 03222210-8 · Lamai (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 935,09 RON
- Valoare atribuită
- 1.604,96 RON
- Data publicării
- 06.06.2018 13:38
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 09:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.604,96 RON
din 935,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro