Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE DEZINFECTIE , DEZINSECTIE SI DERATIZARE

Număr anunț
DA20552207
Autoritate contractantă
CENTRU SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA FAGARAS (CUI 33575358)
Furnizor / câștigător
SERVICIUL PUBLIC JUDETEAN DE PROTECTIE A PLANTELOR BRASOV (CUI 13792077)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.767,50 RON
Valoare atribuită
1.767,50 RON
Data publicării
07.06.2018 13:04
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 13:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.767,50 RON

din 1.767,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.