Atribuită Cumpărare directă

diverse bucatarie

Număr anunț
DA36323366
Autoritate contractantă
UNITATE DE ASISTENTA MEDICO SOCIALA (CUI 15915702)
Furnizor / câștigător
SPLENDID-SERVICE SRL (CUI 4014904)
Cod CPV
39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
648,04 RON
Data publicării
20.08.2024 14:30
Data finalizării
21.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

648,04 RON