Ofertă acceptată Cumpărare directă

BENZINA MOTOCOSITOARE PENTRU COSIT IARBA DIN INCINTA SCOLILOR SI GRADINITELOR COASA A IIA

Număr anunț
DA20548834
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA CONSTANTIN GEORGE CALINESCU (CUI 24082431)
Furnizor / câștigător
ICOM OIL SRL (CUI RO11158953)
Cod CPV
09132000-3 · Benzina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
93 RON
Valoare atribuită
93 RON
Data publicării
07.06.2018 11:12
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 11:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

93 RON

din 93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.