Ofertă acceptată Cumpărare directă

ulei amestec pentru motocase

Număr anunț
DA20547998
Autoritate contractantă
SALUBRITATE-TURNU (CUI 31892929)
Furnizor / câștigător
Intreprindere Familiala Gruia Gelu (CUI 18131009)
Cod CPV
09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
282,36 RON
Valoare atribuită
282,36 RON
Data publicării
07.06.2018 10:46
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

282,36 RON

din 282,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.