Atribuită Cumpărare directă

Carucior ESD, DulapESD, RackESD, RafturiESD,Cadru masa si blatESD, Raft superior, Scaun cu cotiere

Număr anunț
DA36323393
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei (CUI 3321234)
Furnizor / câștigător
INTENSA EQUIPMENT S.R.L. (CUI 44051456)
Cod CPV
39180000-7 · Mobilier de laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
47.675 RON
Data publicării
20.08.2024 14:30
Data finalizării
22.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.675 RON