Ofertă acceptată Cumpărare directă

Garou automat adulti,Lamele microscop ,Eprubete plastic 10 ml cu dop ALB

Număr anunț
DA20559399
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE FLORESTI - PRAHOVA (CUI 16616504)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
497 RON
Valoare atribuită
497 RON
Data publicării
08.06.2018 09:12
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

497 RON

din 497 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.