Ofertă refuzată Cumpărare directă

Fasole galbena "OLYMPIA"

Număr anunț
DA20557470
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
Furnizor / câștigător
CONTEC FOODS SRL (CUI RO14041515)
Cod CPV
15331400-1 · Legume in conserva si/sau la cutie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare finală
6.300 RON
Data publicării
07.06.2018 17:02
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 17:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.