Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sticla laborator cu capac cf ISO 4796 1000 ml
- Număr anunț
- DA20553647
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU ECOLOGIE INDUSTRIALA (CUI RO3268360)
- Furnizor / câștigător
- SOLANTIS SRL (CUI RO30545999)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 262,20 RON
- Valoare atribuită
- 262,20 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 13:52
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 15:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
262,20 RON
din 262,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro