Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Minirin Melt 120mcg x 3blist. x 10unit.dz.liof.
- Număr anunț
- DA20528294
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33661400-5 · Medicamente impotriva bolii Parkinson (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 423,51 RON
- Valoare atribuită
- 423,51 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 15:35
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 10:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
423,51 RON
din 423,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro