- Număr anunț
- DA20558113
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Targu Secuiesc (CUI 4404524)
- Furnizor / câștigător
- ADION PRODIMPEXTRANS SRL (CUI RO5144309)
- Cod CPV
- 33141620-2 · Truse medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.443 RON
- Valoare atribuită
- 7.443 RON
- Data publicării
- 08.06.2018 07:20
- Termen limită
- 13.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 10:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.443 RON
din 7.443 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro