Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 9,6% sub estimat
Cuveta testare
- Număr anunț
- DA20556308
- Autoritate contractantă
- Institutul de Pneumoftiziologie "Marius Nasta (CUI 4316180)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
- Cod CPV
- 33141530-4 · Coagulanti sanguini (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.950 RON
- Valoare atribuită
- 3.570 RON 9,6% sub estimat
- Data publicării
- 07.06.2018 15:29
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 06:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.570 RON
din 3.950 RON estimat
9,6%
Adjudecat la 90,4% din estimat · economie 380 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.