Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PUNGI URINA ADULTI - 2l cu supapa si evacuare,valva antireflux,cert.C.E.
- Număr anunț
- DA20550176
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
- Furnizor / câștigător
- NOVITRADE SRL (CUI RO15011423)
- Cod CPV
- 33141615-4 · Pungi pentru recoltarea urinei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.035 RON
- Valoare atribuită
- 1.035 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 11:55
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 07:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.035 RON
din 1.035 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro