Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de construire si amenajare Monument al Eroilor, Centru, com. Dumbraveni

Număr anunț
DA36323540
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
ROMSERV SRL (CUI 21302400)
Cod CPV
45212314-0 · Lucrari de constructii de monumente istorice sau memoriale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
80.500 RON
Data publicării
20.08.2024 14:30
Data finalizării
21.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80.500 RON