Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLOPIXOL 10MG * 50CPR FILM -

Număr anunț
DA20530641
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE MURGENI (CUI 3890655)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
Cod CPV
33661500-6 · Psiholeptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106,16 RON
Valoare atribuită
106,16 RON
Data publicării
06.06.2018 08:57
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106,16 RON

din 106,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.