Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HUMULIN N 100UI/ML SUSP INJ 3ML X 5CART (INSULINE UMANE)
- Număr anunț
- DA20511473
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- FARMEXIM SA (CUI RO335278)
- Cod CPV
- 33615000-4 · Medicamente pentru diabet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 167,70 RON
- Valoare atribuită
- 167,70 RON
- Data publicării
- 04.06.2018 14:11
- Termen limită
- 13.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
167,70 RON
din 167,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro