Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dirigentie de santier pt Modernizare infrastructura rutiera locala in Comuna Salcioara

Număr anunț
DA20549052
Autoritate contractantă
Comuna SALCIOARA (CUI 4344236)
Furnizor / câștigător
BUCUROIU CONSTRUCT S.R.L. (CUI 36827506)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.000 RON
Valoare atribuită
28.000 RON
Data publicării
07.06.2018 11:18
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.000 RON

din 28.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.