Ofertă refuzată
Cumpărare directă
DROSER ELECTROMAGNETIC 70W (PENTRU VAPORI SODIU) BSN 70
- Număr anunț
- DA20281003
- Autoritate contractantă
- COMPANIA LOCALA DE TERMOFICARE COLTERM SA - În Insolvență (CUI RO16063013)
- Furnizor / câștigător
- SC SIM IMPEX SRL BUZAU (CUI RO10929740)
- Cod CPV
- 31530000-0 · Piese pentru lampi si corpuri de iluminat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 716,80 RON
- Valoare finală
- 716,80 RON
- Data publicării
- 09.05.2018 09:43
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 16:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.