Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,4% sub estimat
Cump.dir.
- Număr anunț
- DA20560852
- Autoritate contractantă
- Gradinita de Copii HOFEHERKE cu Program Prelungit (CUI 16037812)
- Furnizor / câștigător
- "BERTIS" SRL (CUI 551751)
- Cod CPV
- 15545000-0 · Branza tartinabila (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.123,57 RON
- Valoare atribuită
- 1.119,62 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 08.06.2018 10:02
- Termen limită
- 13.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.119,62 RON
din 1.123,57 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 3,95 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.