Ofertă acceptată
Cumpărare directă
cascaval dalia 3 vrac 3 kg
- Număr anunț
- DA20547235
- Autoritate contractantă
- SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
- Furnizor / câștigător
- ECLIPSA LOGISTIC SRL (CUI RO23962411)
- Cod CPV
- 15544000-3 · Branza cu pasta tare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 512,50 RON
- Valoare atribuită
- 512,50 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 10:23
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 09:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
512,50 RON
din 512,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro