Atribuită Cumpărare directă

LEGUME CONSERVATE

Număr anunț
DA36323839
Autoritate contractantă
COMPLEX DE SERVICII SOCIALE TANDAREI (CUI 17082218)
Furnizor / câștigător
OMAR K IMPEX SRL (CUI 22663772)
Cod CPV
15331480-5 · Legume conservate provizoriu (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
603,58 RON
Data publicării
20.08.2024 14:30
Data finalizării
22.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

603,58 RON