Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ZAHAR PLIC BRUN 200 BUC X 5 g si lingurite plastic 200 bucati
- Număr anunț
- DA20559321
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE DEZVOLTARE REGIONALA NORD-VEST (CUI 11463302)
- Furnizor / câștigător
- SUPREMOFFICE SRL (CUI RO15241139)
- Cod CPV
- 15831000-2 · Zahar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38,37 RON
- Valoare atribuită
- 38,37 RON
- Data publicării
- 08.06.2018 09:08
- Termen limită
- 13.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 09:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
38,37 RON
din 38,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro