Ofertă acceptată Cumpărare directă

15890000-3 Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)

Număr anunț
DA20547979
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC ARAD (CUI 3519720)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15890000-3 · Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
383,54 RON
Valoare atribuită
383,54 RON
Data publicării
07.06.2018 10:46
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 08:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

383,54 RON

din 383,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.