Atribuită Cumpărare directă

Piese și consumabile auto

Număr anunț
DA36323958
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI 24195562)
Cod CPV
34310000-3 · Motoare si piese pentru motoare (vehicule) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.188,45 RON
Data publicării
20.08.2024 14:30
Data finalizării
23.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.188,45 RON