Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet accesorii si consumabile FS 240 C
- Număr anunț
- DA20561534
- Autoritate contractantă
- ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
- Furnizor / câștigător
- HASMAN MSN S.R.L. (CUI 38679244)
- Cod CPV
- 16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 326,20 RON
- Valoare atribuită
- 326,20 RON
- Data publicării
- 08.06.2018 10:23
- Termen limită
- 13.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 10:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
326,20 RON
din 326,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro