Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEXAMETHASONUM / Dexametazona Rompharm 4 mg/mlx2ml; ACIDUM FOLICUM / Acifol 5mg x 30comp

Număr anunț
DA20561361
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Calinesti (CUI 31184060)
Furnizor / câștigător
FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
Cod CPV
33616000-1 · Vitamine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,70 RON
Valoare atribuită
127,70 RON
Data publicării
08.06.2018 10:17
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127,70 RON

din 127,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.