Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii retea de iluminat public, schimbat becuri si montat corpuri de iluminat
- Număr anunț
- DA20559904
- Autoritate contractantă
- COMUNA SANTAMARIA ORLEA (CUI 5453800)
- Furnizor / câștigător
- ALEDAV DREAM SRL (CUI 36835894)
- Cod CPV
- 45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.150,94 RON
- Valoare atribuită
- 2.150,94 RON
- Data publicării
- 08.06.2018 09:31
- Termen limită
- 13.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.150,94 RON
din 2.150,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro