Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet piese de schimb, accesorii si consumabile
- Număr anunț
- DA20555722
- Autoritate contractantă
- GOSPODARUL MITRENI SRL (CUI RO35230738)
- Furnizor / câștigător
- CASA CU LEGUME SRL (CUI RO25304781)
- Cod CPV
- 16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 749,58 RON
- Valoare atribuită
- 749,58 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 15:05
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 13:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
749,58 RON
din 749,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro