Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie CAPSATOR PIELE - MANIPLER STAPLER TEGUMENTAR COD. 783100 AE

Număr anunț
DA20551436
Autoritate contractantă
Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.194,24 RON
Valoare atribuită
1.194,24 RON
Data publicării
07.06.2018 12:36
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.194,24 RON

din 1.194,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.