Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servici de relocare sistem ERS

Număr anunț
DA20550178
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU PESCUIT SI ACVACULTURA (CUI RO17344491)
Furnizor / câștigător
MIRA TELECOM S.A. (CUI RO11123297)
Cod CPV
51612000-5 · Servicii de instalare de echipament de procesare a informatiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.289 RON
Valoare atribuită
19.289 RON
Data publicării
07.06.2018 11:55
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.289 RON

din 19.289 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.