Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat
Platforma manuala axa Z pentru elipsometrul UVISEL
- Număr anunț
- DA20561555
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI RO9113623)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI RO15595373)
- Cod CPV
- 39181000-4 · Mese de lucru de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.084 RON
- Valoare atribuită
- 27.890 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 08.06.2018 10:24
- Termen limită
- 13.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 11:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
27.890 RON
din 28.084 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 194 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.