Ofertă refuzată Cumpărare directă

BLUZA CAMPSE MS

Număr anunț
DA20542863
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 23 (CUI 5197605)
Furnizor / câștigător
MARI POP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 27278247)
Cod CPV
18113000-4 · Imbracaminte de uz industrial (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.896,72 RON
Valoare finală
1.896,72 RON
Data publicării
06.06.2018 16:08
Data finalizării
08.06.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.