Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentatie de atribuire

Număr anunț
DA20532552
Autoritate contractantă
SC APA SERV SA (CUI RO22224874)
Furnizor / câștigător
AGD BASE DESIGN SRL (CUI 19408133)
Cod CPV
79418000-7 · Servicii de consultanta in domeniul achizitiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.500 RON
Valoare atribuită
32.500 RON
Data publicării
06.06.2018 10:05
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 08:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.500 RON

din 32.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.