Ofertă acceptată Cumpărare directă

eprubete sticla fara guler 160/14 mm

Număr anunț
DA20562536
Autoritate contractantă
Directia Sanitar Veterinara si Siguranta Alimentelor Vrancea (CUI 4297614)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
33192500-7 · Eprubete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
230 RON
Valoare atribuită
230 RON
Data publicării
08.06.2018 10:53
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

230 RON

din 230 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.