Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE HARTIE COPIATOR, PLICURI SI PRODUSE DE PAPETARIE LOT III- Produse papetarie
- Număr anunț
- DA20560262
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.120,48 RON
- Valoare atribuită
- 8.120,48 RON
- Data publicării
- 08.06.2018 09:43
- Termen limită
- 13.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 11:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.120,48 RON
din 8.120,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro