Ofertă acceptată Cumpărare directă

Textmarker Ek V-40 0.6-5.2mm Galben

Număr anunț
DA20558570
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA ALBA (CUI 9725118)
Furnizor / câștigător
CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
Cod CPV
30192125-3 · Carioca permanente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44,80 RON
Valoare atribuită
44,80 RON
Data publicării
08.06.2018 08:28
Termen limită
13.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44,80 RON

din 44,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.