Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE DIVERSE SC FALCIU

Număr anunț
DA20556833
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC"DIMITRIE CANTEMIR"FALCIU (CUI 28301097)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
285,97 RON
Valoare atribuită
285,97 RON
Data publicării
07.06.2018 15:54
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

285,97 RON

din 285,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.