Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet birotica papetarie
- Număr anunț
- DA20556534
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC SPIRU HARET BZ (CUI 4234080)
- Furnizor / câștigător
- KOREKT PRINT PAPER SRL (CUI RO27773873)
- Cod CPV
- 30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 460,27 RON
- Valoare atribuită
- 460,27 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 15:39
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 16:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
460,27 RON
din 460,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro