Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet consumabile papetarie si servicii

Număr anunț
DA20554204
Autoritate contractantă
ŞCOALA GIMNAZIALĂ NICU ALBU PIATRA NEAMŢ (CUI 17487912)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI RO17718057)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
946,73 RON
Valoare atribuită
946,73 RON
Data publicării
07.06.2018 14:10
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 14:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

946,73 RON

din 946,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.