Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNITURI DE BIROU PENTRU UM 02456

Număr anunț
DA20548516
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02456 (CUI 31971658)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
462,41 RON
Valoare atribuită
462,41 RON
Data publicării
07.06.2018 11:02
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 07:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

462,41 RON

din 462,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.