Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale SSM DAS
- Număr anunț
- DA20554062
- Autoritate contractantă
- Directia de Asistenta Sociala Slobozia (CUI 17197579)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 273 RON
- Valoare atribuită
- 273 RON
- Data publicării
- 07.06.2018 14:05
- Termen limită
- 12.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.06.2018 15:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
273 RON
din 273 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro