Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diplome A4

Număr anunț
DA20553843
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 CUGIR (CUI 12828202)
Furnizor / câștigător
ELCO BUSINESS SRL (CUI RO16888843)
Cod CPV
30199700-7 · Articole imprimate de papetarie, cu exceptia formularelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6,72 RON
Valoare atribuită
6,72 RON
Data publicării
07.06.2018 13:58
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
07.06.2018 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6,72 RON

din 6,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.