Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Diverse furnituri de birou
- Număr anunț
- DA20521204
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL SPITAL TARGU OCNA (CUI 10167490)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 677,30 RON
- Valoare atribuită
- 677,30 RON
- Data publicării
- 05.06.2018 11:32
- Termen limită
- 10.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.06.2018 14:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
677,30 RON
din 677,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro