Ofertă acceptată Cumpărare directă

cornier otel 40 mm

Număr anunț
DA20554317
Autoritate contractantă
Oras Livada (CUI 3896852)
Furnizor / câștigător
ROSU COMPANY SRL (CUI RO3963099)
Cod CPV
14622000-7 · Otel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
423,52 RON
Valoare atribuită
423,52 RON
Data publicării
07.06.2018 14:13
Termen limită
12.06.2018 17:00
Data finalizării
08.06.2018 12:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

423,52 RON

din 423,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.